Pojedź do Bhutanu!

Bhutan to wspaniałe królestwo w Himalajach z unikalną kulturą buddyjską i różnorodną przyrodą. Z przyjemnością pomożemy Ci zwiedzić to cudowne państwo! Jesteśmy bhutańskim biurem podróży wyspecjalizowanym w indywidualnie dostosowanych wycieczkach dla grup i osób indywidualnych.

Wiza bhutańska

Jedynym warunkiem wydania bhutańskich wiz turystycznych jest zamówienie pakietu usług z bhutańskiego biura podróży – a więc na przykład od nas. My zadbamy o całą resztę. Więcej informacji znajdziesz na stronie Wiza do Bhutanu i warunki cenowe. Przykłady wycieczek krajoznawczych lub trekingowych znajdziesz poniżej.

Warunki cenowe

Minimalna dzienna stawka przy podróżowaniu po Bhutanie jest ustalona przez rząd i zwykle wynosi od 180 do 290 USD na osobę i noc w zależności od ilości osób w grupie i od sezonu. Istnieje możliwość zniżek dla dzieci, młodzieży i studentów. Więcej informacji znajduje się na stronach Wiza do Bhutanu i warunki cenowe i Jak oszczędzić.

Bilety lotnicze do Bhutanu

Zarezerwujemy i kupimy również Twoje bilety lotnicze do Bhutanu. Połączenia są dostępne z Delhi, Kalkuty, Katmandu, Bangkoku, Singapuru, Bombaju i innych regionalnych węzłów lotniczych. Z przyjemnością pomożemy wybrać najkorzystniejsze połączenie bezpośrednio z Twojego kraju. Więcej na Bilety lotnicze do Bhutanu.

Kiedy odwiedzić Bhutan

Najlepsze warunki klimatyczne panują w Bhutanie od marca do maja i od października do listopada. Ale nawet zima nie jest złą porą do złożenia tutaj wizyty, jeżeli tylko dobrze znosimy trochę chłodniejsze warunki. Więcej informacji znajduje się na stronie Klimat i pory roku. Podczas roku w Bhutanie odbywa się cały szereg interesujących festiwali ludowych, które są zawsze ogromnym wzbogaceniem wizyty. W celu uzyskania kompletnych informacji prosimy odwiedzić stronę Festiwale i uroczystości.

Wybrane wycieczki krajoznawcze i trekingi

Poniżej podajemy wybór najpopularniejszych i najbardziej interesujących wycieczek kulturalno-krajoznawczych i trekingowych. Program można dostosować i przygotować na miarę Twoich życzeń i zainteresowań. Interesującą ofertę aktywności, o którą możesz wzbogacić swoją wizytę w Bhutanie, znajdziesz w ofercie Aktywności opcjonalne.

Zakwaterowanie, transport, przewodnicy

Oferujemy wysokiej jakości zakwaterowanie w zweryfikowanych hotelach w kategoriach zgodnych z wymaganiami i potrzebami. Zapewniamy transport w komfortowych pojazdach z doświadczonymi kierowcami. Nasi kompetentni i przyjaźni przewodnicy mówią w języku angielskim, francuskim, niemieckim, japońskim, chińskim i innych. Chętnie zapewnimy wszystko, co jest zgodne z Twoim życzeniem. Prosimy o kontakt.

Tour Finder

What our guests said

Augustyn group rafting!
Everything was perfectly and exactly in each detail arranged. We recommend Firefox Tours as the best agency to organize your tour in Bhutan!
Wieslaw and Bozena Augustyn from Poland