Pojedź do Bhutanu!

Bhutan to wspaniałe królestwo w Himalajach z unikalną kulturą buddyjską i różnorodną przyrodą. Z przyjemnością pomożemy Ci zwiedzić to cudowne państwo! Jesteśmy bhutańskim biurem podróży wyspecjalizowanym w indywidualnie dostosowanych wycieczkach dla grup i osób indywidualnych.

Wiza bhutańska

Jedynym warunkiem wydania bhutańskich wiz turystycznych jest zamówienie pakietu usług z bhutańskiego biura podróży – a więc na przykład od nas. My zadbamy o całą resztę. Więcej informacji znajdziesz na stronie Wiza do Bhutanu i warunki cenowe. Przykłady wycieczek krajoznawczych lub trekingowych znajdziesz poniżej.

Warunki cenowe

Minimalna dzienna stawka przy podróżowaniu po Bhutanie jest ustalona przez rząd i zwykle wynosi od 200 do 400 USD na osobę i noc w zależności od ilości osób w grupie i od sezonu. Istnieje możliwość zniżek dla dzieci, młodzieży i studentów. Więcej informacji znajduje się na stronach Wiza do Bhutanu i warunki cenowe i Jak oszczędzić.

Bilety lotnicze do Bhutanu

Zarezerwujemy i kupimy również Twoje bilety lotnicze do Bhutanu. Połączenia są dostępne z Delhi, Kalkuty, Katmandu, Bangkoku, Singapuru, Bombaju i innych regionalnych węzłów lotniczych. Z przyjemnością pomożemy wybrać najkorzystniejsze połączenie bezpośrednio z Twojego kraju. Więcej na Bilety lotnicze do Bhutanu.

Kiedy odwiedzić Bhutan

Najlepsze warunki klimatyczne panują w Bhutanie od marca do maja i od października do listopada. Ale nawet zima nie jest złą porą do złożenia tutaj wizyty, jeżeli tylko dobrze znosimy trochę chłodniejsze warunki. Więcej informacji znajduje się na stronie Klimat i pory roku. Podczas roku w Bhutanie odbywa się cały szereg interesujących festiwali ludowych, które są zawsze ogromnym wzbogaceniem wizyty. W celu uzyskania kompletnych informacji prosimy odwiedzić stronę Festiwale i uroczystości.

Wybrane wycieczki krajoznawcze i trekingi

Poniżej podajemy wybór najpopularniejszych i najbardziej interesujących wycieczek kulturalno-krajoznawczych i trekingowych. Program można dostosować i przygotować na miarę Twoich życzeń i zainteresowań. Interesującą ofertę aktywności, o którą możesz wzbogacić swoją wizytę w Bhutanie, znajdziesz w ofercie Aktywności opcjonalne.

Zakwaterowanie, transport, przewodnicy

Oferujemy wysokiej jakości zakwaterowanie w zweryfikowanych hotelach w kategoriach zgodnych z wymaganiami i potrzebami. Zapewniamy transport w komfortowych pojazdach z doświadczonymi kierowcami. Nasi kompetentni i przyjaźni przewodnicy mówią w języku angielskim, francuskim, niemieckim, japońskim, chińskim i innych. Chętnie zapewnimy wszystko, co jest zgodne z Twoim życzeniem. Prosimy o kontakt.

Tour Finder

What our guests said

Facebook
Instagram
Twitter
Firefox Tours on Google Reviews
Customize This